ایزوگام در کوی فردوس توسط شرکت ایزوگام پارسیان، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در تهران و حومه. با بهترین قیمت ایزوگام در کوی فردوس همراه با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی می باشیم. استفاده از بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در ایران توسط تیم اجرای ایزوگام ،ایزوگام پارسیان در کم ترین زمان ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام ،کاری با کیفیت و دوام بالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه می نماید.

ایزوگام در کوی فردوس

قیمت ایزوگام در کوی فردوس

مناسب ترین قیمت ایزوگام در کوی فردوس با استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه در اسرع وقت. قیمت ایزوگام در کوی فردوس با توجه به نوع ایزوگام مصرفی در نصب ایزوگام متفاوت می باشد و همچنین به متراژ مصرفی در کار انجام شده نیز بستگی دارد و طبق رول مصرفی ایزوگام محاسبه می شود، به این صورت که هر رول ایزوگام برابر با ده متر مربع(یک متر در ده متر) می باشد. برای مثال اگر ده رول ایزوگام در کاری مصرف شود معادل صد متر مربع می باشد و قیمت ایزوگام در متراژ مصرفی اجرای ایزوگام ضرب می شود و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام در کوی فردوس با نصب تماس حاصل فرمایید.*پاسخگویی تمام وقت*

مشاوره قیمت و هماهنگی بازدید کار به صورت رایگان

تلفن تماس:09197033050

نصب ایزوگام در کوی فردوس

نصاب ایزوگام یکی از موارد مهم در نتیجه داشتن کاری با کیفیت می باشد، ایزوگام درجه یک باید توسط نصاب ایزوگام حرفه ای نصب شود که به کار خود مسلط بوده و تجربه کافی در نصب ایزوگام را داشته باشد و در هنگام نصب تمامی استاندارد ها را رعایت نماید که در آینده نزدیک کار انجام شده دچار مشکل نشود و به طور متوسط حداقل ده سال عمر کند که عمر ایزوگام، به محافظت بعد از نصب ایزوگام نیز بستگی دارد. مشتریان عزیز در کوی فردوس بعد از اجرای ایزوگام مراقب باشند که اشیاء نوک تیز یا هر وسیله ی دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیاز به لکه گیری، در صورت نم زدگی پشت بام پیدا خواهد کرد. همان طور که می دانید ایزوگام اصل شرق دارای ضمانت ۱۰ تا ۱۲ سال است و حتی چنانچه نصب و اجرای ایزوگام با بالاترین کیفیت توسط گروه های بسیار ماهر انجام شود این مقاومت و استحکام برای سال های بیشتری دوام خواهد آورد. در هنگام نصب انواع ایزوگام شرق به کوچکترین مشکلی برنخواهید خورد و به راحتی و سادگی این ایزوگام در هر نوع قابل نصب و اجراء است و کمترین آلودگی و خرابی در هنگام نصب پیش بینی شده است و از آن جایی که ایزوگام شرق دارای استاندارد پلیمری است به خوبی بر روی سطح قرار می گیرد و به اصطلاح به خوبی می چسبد. ایزوگام خوب شرق هم قیمت مناسب دارد و هم کیفیت درجه یک پلیمری. ایزوگام شرق از آن جهت انتخاب اول هر خریداری است که هم در طی سال ها نه تنها کیفیت آن بسیار بوده است و پیشرفت چشمگیری در تولید هم داشته است بلکه کمترین میزان تغییر قیمت ها را هم داشته است. همین امر موجب شده است که مصرف کننده کمتر نیاز به تعمیر و بازسازی پیدا کند و همین امر موجب شده است که بیشترین تقاضا را در بازار داشته باشد. شرایط خرید ایزوگام و پیش فروش ایزوگام و یا حتی تولید انواع ایزوگام سفارشی از طریق کارشناسان به خوبی توضیح داده می شود. در شرکت ایزوگام شرق برتر تنوع تولیدات بسیار زیاد است و تولید انواع ایزوگام سفارشی برای پروژه های مختلف هم کار را برای خریدار ساده تر کرده است. ایزوگام مورد نیاز خود را می توانید به صورت سفارش اینترنتی و غیر حضوری هم خریداری کنید و تهیه و تامین به صورت مستقیم و از درب کارخانه با قیمت ارزان تر و با اطمینان کامل از کیفیت ایزوگام انجام می شود. کارخانه ایزوگام شرق برتر می تواند پاسخگوی نیاز پروژه های مختلف باشد.

موارد کاربرد ایزوگام

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی پیش ساخته است که از فرآورده های نفتی بدست می آید. تقریبا ایزوگام را می توانیم در هر سازه ای که نیاز به عایق کاری داشته باشد را عایق بندی کنیم به صورتی که به هیچ عنوان نم و رطوبت را از خود عبور ندهد.

در زیر به برخی از موارد کاربرد ایزوگام در کوی فردوس اشاره می کنیم:

پشت بام

سرویس بهداشتی

استخر

پل ها

پی ساختمان ( ایزوگام در کوی فردوس )

سقف های ایرانیت(فلزی و سیمان)

مخازن

دیوار

مرغداری ها و دامداری ها

چه فصلی مناسب نصب ایزوگام

شاید برای برخی از مشتریان در کوی فردوس این سوال بوجود بیاید که نصب ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام در کوی فردوس تعیین نشد و کاملا هم این امر درست می باشد نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد به گونه ای که بیش از ده سال عمر کند در اصل مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید نوع ایزوگام انتخابی و نصاب ایزوگام حرفه ای است.

این دو عامل باعث ایجاد کاری با کیفیت در هر فصلی از سال می شود و این سوال اشتباهی است که در ذهن مشتریان عزیز شکل میگیرد و حق هم دارند زیرا انجام کاری با کیفیت مطلوب خواسته ی هر مشتری می باشد و می توانند در راستای این هر سوالی که داشته باشند را از کسی یا تیمی که قرار است برایشان این کار را انجام دهد بپرسند و به جواب درست و اطمینان خاطر برسند. در نتیجه انجام ایزوگام در تمام فصل های سال در کوی فردوس امکان پذیر است. تنها در صورتی قادر به انجام کار نخواهیم بود که در روز اجرای ایزوگام ، بارندگی باران یا برف را شاهد باشیم که در این روز انجام کار صورت نمی پذیرد و به روزهای بعد انتقال پیدا می کند که مقداری سطح نصب ایزوگام خشک شده و ایزوگام به خوبی روی آن نصب شود.راه های ثبت سفارش و خرید و دریافت اطلاعات به صورت اینترنتی و با برترین امکانات ارائه می شود و کلیه جزئیات به صورت شبانه روزی تهیه و عرضه می شود و کلیه تغییرات و قیمت ها به صورت روزانه خواهد بود و این شرکت تولیدی در تمام فصول سال دارای فروش های بسیار ویژه با قیمت های بسیار مناسب است. تولید و نتیجه کار نشان دهنده میزان اهمیت به مشتری مداری است و تضمین کیفیت کالای تولید شده است. می توان اذعان داشت که بهترین شرکت تولیدی عایق رطوبتی که گستردگی کار آن منجر به تولید انواع ایزوگام صادراتی و یا ایزوگام های برتر خود چسب و طرح دار گردیده است کارخانه ایزوگام شرق است که تمام تولیدات خود را به صورت اصل و با استاندارد ملی تولید می کند. برای این که ساده تر بتوانید ایزوگام شرق مورد نیاز خود را بخرید به فایل صوتی زیر گوش دهید. ایزوگام مشکین شرق نسبت به دیگر انواع ایزوگام برتر و باکیفیت ممتاز تولید می شود و به این ترتیب نسل جدیدی از انواع ایزوگام در کارخانه ایزوگام شرق تولید می شود که کارایی چندین برابر نسبت به نمونه های قبلی تولید شده دارد. کارخانه ایزوگام شرق از بزرگترین و مشهورترین شرکت های تولید ایزوگام است که سال هاست به فعالیت خود ادامه می دهد و در این راستا تمام تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته تولید ایزوگام را به همراه خط تولید مجرب همواره به کار گرفته است. امروزه به عایق رطوبتی به عنوان عاملی بسیار مهم در ماندگاری و ایجاد امنیت و استحکام ساختمان نگاه می شود.

خدمات ایزوگام در کوی فردوس

خدمات ایزوگام پارسیان در کوی فردوس : اجرا و نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تمام مناطق تهران و حومه همراه با ضمانت و بیمه.

اجرا و نصب ایزوگام

اجرای قیر کشی انواع سطح

اجرای آسفالت محوطه و پشت بام

قیمت مناسب ایزوگام درجه یک

ایزوگام مصرفی شرکت

تمام ایزوگام های مصرفی ما در کوی فردوس از نوع دولایه و همراه با روکش فویلدار و بدون فویل می باشد که انتخاب این نوع ایزوگام به عهده ی مشتری می باشد. معمولا در تمامی سطح ها از ایزوگام فویلدار استفاده می شود و این نوع ایزوگام در انواع سطح ها قابل استفاده می باشد.

ایزوگام در کوی فردوس از نوع فویلدار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از این قابلیت ها نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا بعد از اتمام برف و نمایان شدن نور خورشید فویل ایزوگام باعث میشود نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که باعث ذوب شدن برف نیز می شود، از دیگر ویژگی های ایزوگام فویلدار در کوی فردوس ، جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان،ایزوگام فویلدار در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را گرم تر و در تابستان چند درجه خنک تر حفظ می کند. در کل ایزوگام توانسته به خوبی جایگزین مناسبی برای روش های قدیمی عایق بندی مانند قیرگونی و آسفالت شود زیرا درد سر های روش های قدیم را نداشته و همچنین به محیط زیست آسیب نمی رساند و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به روش های قدیم داشته که البته مقاوم و با دوام نیز می باشد.