ایزوگام در یافت آباد توسط شرکت ایزوگام پارسیان، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در تهران و حومه. با بهترین قیمت ایزوگام در یافت آباد همراه با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی می باشیم. استفاده از بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در ایران توسط تیم اجرای ایزوگام ،ایزوگام پارسیان در کم ترین زمان ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام ،کاری با کیفیت و دوام بالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه می نماید.

ایزوگام در یافت آباد

قیمت ایزوگام در یافت آباد

مناسب ترین قیمت ایزوگام در یافت آباد با استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه در اسرع وقت. قیمت ایزوگام در یافت آباد با توجه به نوع ایزوگام مصرفی در نصب ایزوگام متفاوت می باشد و همچنین به متراژ مصرفی در کار انجام شده نیز بستگی دارد و طبق رول مصرفی ایزوگام محاسبه می شود، به این صورت که هر رول ایزوگام برابر با ده متر مربع(یک متر در ده متر) می باشد. برای مثال اگر ده رول ایزوگام در کاری مصرف شود معادل صد متر مربع می باشد و قیمت ایزوگام در متراژ مصرفی اجرای ایزوگام ضرب می شود و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام در یافت آباد با نصب تماس حاصل فرمایید.*پاسخگویی تمام وقت*

مشاوره قیمت و هماهنگی بازدید کار به صورت رایگان

تلفن تماس:09197033050

نصب ایزوگام در یافت آباد

نصاب ایزوگام یکی از موارد مهم در نتیجه داشتن کاری با کیفیت می باشد، ایزوگام درجه یک باید توسط نصاب ایزوگام حرفه ای نصب شود که به کار خود مسلط بوده و تجربه کافی در نصب ایزوگام را داشته باشد و در هنگام نصب تمامی استاندارد ها را رعایت نماید که در آینده نزدیک کار انجام شده دچار مشکل نشود و به طور متوسط حداقل ده سال عمر کند که عمر ایزوگام، به محافظت بعد از نصب ایزوگام نیز بستگی دارد. مشتریان عزیز در یافت آباد بعد از اجرای ایزوگام مراقب باشند که اشیاء نوک تیز یا هر وسیله ی دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیاز به لکه گیری، در صورت نم زدگی پشت بام پیدا خواهد کرد.

موارد کاربرد ایزوگام

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی پیش ساخته است که از فرآورده های نفتی بدست می آید. تقریبا ایزوگام را می توانیم در هر سازه ای که نیاز به عایق کاری داشته باشد را عایق بندی کنیم به صورتی که به هیچ عنوان نم و رطوبت را از خود عبور ندهد.

در زیر به برخی از موارد کاربرد ایزوگام در یافت آباد اشاره می کنیم:

پشت بام

سرویس بهداشتی

استخر

پل ها

پی ساختمان ( ایزوگام در یافت آباد )

سقف های ایرانیت(فلزی و سیمان)

مخازن

دیوار

مرغداری ها و دامداری ها

چه فصلی مناسب نصب ایزوگام

شاید برای برخی از مشتریان در یافت آباد این سوال بوجود بیاید که نصب ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام در یافت آباد تعیین نشد و کاملا هم این امر درست می باشد نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد به گونه ای که بیش از ده سال عمر کند در اصل مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید نوع ایزوگام انتخابی و نصاب ایزوگام حرفه ای است.

این دو عامل باعث ایجاد کاری با کیفیت در هر فصلی از سال می شود و این سوال اشتباهی است که در ذهن مشتریان عزیز شکل میگیرد و حق هم دارند زیرا انجام کاری با کیفیت مطلوب خواسته ی هر مشتری می باشد و می توانند در راستای این هر سوالی که داشته باشند را از کسی یا تیمی که قرار است برایشان این کار را انجام دهد بپرسند و به جواب درست و اطمینان خاطر برسند. در نتیجه انجام ایزوگام در تمام فصل های سال در یافت آباد امکان پذیر است. تنها در صورتی قادر به انجام کار نخواهیم بود که در روز اجرای ایزوگام ، بارندگی باران یا برف را شاهد باشیم که در این روز انجام کار صورت نمی پذیرد و به روزهای بعد انتقال پیدا می کند که مقداری سطح نصب ایزوگام خشک شده و ایزوگام به خوبی روی آن نصب شود.

خدمات ایزوگام در یافت آباد

خدمات ایزوگام پارسیان در یافت آباد : اجرا و نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تمام مناطق تهران و حومه همراه با ضمانت و بیمه.

اجرا و نصب ایزوگام

اجرای قیر کشی انواع سطح

اجرای آسفالت محوطه و پشت بام

قیمت مناسب ایزوگام درجه یک

ایزوگام مصرفی شرکت

تمام ایزوگام های مصرفی ما در یافت آباد از نوع دولایه و همراه با روکش فویلدار و بدون فویل می باشد که انتخاب این نوع ایزوگام به عهده ی مشتری می باشد. معمولا در تمامی سطح ها از ایزوگام فویلدار استفاده می شود و این نوع ایزوگام در انواع سطح ها قابل استفاده می باشد.

ایزوگام در یافت آباد از نوع فویلدار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از این قابلیت ها نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا بعد از اتمام برف و نمایان شدن نور خورشید فویل ایزوگام باعث میشود نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که باعث ذوب شدن برف نیز می شود، از دیگر ویژگی های ایزوگام فویلدار در یافت آباد ، جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان،ایزوگام فویلدار در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را گرم تر و در تابستان چند درجه خنک تر حفظ می کند. در کل ایزوگام توانسته به خوبی جایگزین مناسبی برای روش های قدیمی عایق بندی مانند قیرگونی و آسفالت شود زیرا درد سر های روش های قدیم را نداشته و همچنین به محیط زیست آسیب نمی رساند و همچنین قیمت مناسب تری نسبت به روش های قدیم داشته که البته مقاوم و با دوام نیز می باشد.