ایزوگام سنگ ریزه ای نوعی از تولیدات ایزوگام دلیجان می باشد که به واسطه داشتن تنوع رنگ در ایزولاسیون مکان ها وفضاها به جهت هماهنگی وتطابق با محیط  کاربرد بسیاری دارد .این عایق رطوبتی از یک یا دو لایه حامل مستحکم و با ضخامتی در حدود ۲ الی ۵/۵ میلی متر می باشد .

لایه های حامل بر حسبکاربرد ایزوگام از انواع تیشوی ۶۰ تا ۱۲۰ گرمی و یا از پلی استر ترموباند با ویژگی های متفاوت به کار می روند . این لایه حامل در حین تهیه ایزوگام  با یک لایه قیر پلیمری با کیفیت بالا پوشش داده می شود . سنگ ریزه ها  دارای رنگ طبیعی بعد از اینکه تحت فشار وحرارت   بالا  قرار گرفتند ،رابه جای فویل آلومینیوم روی سطح رویی ایزوگام قرار می دهند.ایزوگام سنگ ریزه ای نوع جدیدی از انواع ایزوگام است که به بازار ایزوگام ارائه شده است.

 

ایزوگام سنگ ریزه ای

ویژگی های ایزوگام سنگ ریزه ای

  • از ویژگی های منحصر به فرد ایزوگام سنگ ریزه ای این است که در رنگ های متنوعی همچون قرمز ، سبز ، قهواه ای ،آبی ، خاکستری ،مشکی و آجری  در بازار فروش موجود هستند که بسته به نوع ایزولاسیون مکان از رنگ مناسب استفاده می شود .برای مثال سنگ ریزه آبی ، متناسب برای عایق کاری استخر است و از نوع قهواه ای برای عایق کاری مکان هایی همچون باغچه استفاده می شود .علاوه بر این پوشش سنگ ریزه ای سطح ایزوگام از صدمات مکانیکی و همچنین آثار مخرب اشعه UV جلوگیری می کند .
  • به منظور ایجاد خواص و ویژگی های مطلوب در محصول نهایی از اصلاح کننده به همراه ترکیبات دیگر استفاده می کنند .ایزوگام سنگ ریزه ای به جهت داشتن استحکام کششی بالا ،پایداری حرارتی ویژه و انعطاف پذیری بی نظیرش از دیگرعایق ها متمایز شده است .ایزوگام سنگ ریزه ای کاربرد های متنوع و بسیار زیاری در ،ایزولاسیون بام های شیب دار ،را دارد .