ایزوگام پارسیان و خدمات ایزوگام با نصب 

قیمت اجرای ایزوگام و نصب ایزوگام،خدمات ایزوگام همراه با کادر مجرب در نصب و اجرا عایق های رطوبتی.قیمت نصب ایزوگام در تهران و حومه.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

                                                             تلفن:09197033050

 

نکته: قیمت ایزوگام با اجرا در متراژهای کم تر از 50 متر به صورت توافقی می باشد.

قیمت ایزوگام با نصب

 

قیمت ایزوگام با نصب

لیست قیمت هر متر ایزوگام با اجرا ، تمامی ایزوگام ها استاندارد و با وزن 40 کیلوگرم می باشند.بهترین نوع اجرای ایزوگام در تهران و حومه توسط شرکت ایزوگام پارسیان ، جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت روز ایزوگام همین حالا تماس بگیرید.

 

1قیمت ایزوگام با نصب سایبان شرق با اجرا هر متر مربع53000 تومان
2 قیمت ایزوگام بام گستر ثبت ۱۱۷ با نصب هر متر مربع53000 تومان
3 قیمت ایزوگام ستاره طلایی دلیجان با اجرا هر متر مربع52000 تومان
4 قیمت ایزوگام اصل تهران ساده با نصب هر متر مربع52000 تومان
5 قیمت نصب ایزوگام مرجان دلیجان با اجرا هر متر مربع53000 تومان
6 قیمت ایزوگام سراپوش با نصب هر متر مربع53000 تومان
7 قیمت ایزوگام بام پوشان دلیجان با اجرا هر متر مربع51000 تومان
8 قیمت ایزوگام با نصب اصل دلیجان با اجرا هر متر مربع51000 تومان
9 قیمت نصب ایزوگام آریا شرق دلیجان با اجرا هر متر مربع52000 تومان
10 قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان با نصب هر متر مربع52000 تومان
11 قیمت ایزوگام مهستان دلیجان با اجرا هر متر مربع50000 تومان
12 قیمت ایزوگام غرب گستر دلیحان با نصب هر متر مربع52000 تومان
13 قیمت ایزوگام با نصب ایران با اجرا هر متر مربع50000 تومان

 

قیمت قیرگونی و آسفالت

قیمت قیرگونی و آسفالت و خدمات ایزوگام با نصب و اجرا در تهران.اجرای قیرگونی به صورت دو لایه و تک لایه در تهران و حومه با مناسبترین قیمت همراه با کادری مجرب و حرفه ای در اجرای قیرگونی.

 

۱.قیمت هر متر قیرگونی تک لایه 80000 تومان
۲.قیمت هر متر قیرگونی دولایه125000 تومان
۶.قیمت آسفالت هر تن با اجرا1400000 تومان
۷.قیمت آسفالت هر سانتیمتر در یک متر مربع20000 تومان

 

 

موارد کاربرد خدمات ایزوگام با نصب و نصب ایزوگام در تهران

ایزوگام یک نوع عایق رطوبتی ضد نم می باشد که در هر سازه ای که نیاز به عایق کاری و آب بندی داشته باشد به کار می رود و آن سطح را به خوبی ضد نم می نماید و به طور معمول حدود ده سال عمر می نماید.

امروزه ایزوگام در تهران ، انواع متفاوتی ایزوگام در بازار مشاهده میکند که هر کدام مختص به محل خاصی از سازه می باشد ، برای مثال برای ایزوگام پشت بام از نوع فویلدار استفاده می شود به دلیل اینکه در معرض تابش نور آفتاب و رفت و آمدی که ساکنین روی آن دارند،این ایزوگام گزینه ی خوبی برای پشت بام ساختمان ها و منازل می باشد.

نصب ایزوگام و اجرای ایزوگام با نصب پلی اتیلنی یا بدون فویل برای سطوحی استفاده میشود که رفت و آمد زیادی بر روی آن نمیشود یا قرار است که به اصطلاح زیر کار قرار بگیرد مانند سطحی که قرار است بعد از عایق کاری موزاییک شود یا سیمان و موارد این چنین ، ولی برای این سطح ها نیز می توان از ایزوگام فویلدار استفاده کرد و مانعی در این کار وجود ندارد.

در زیر به برخی از کاربرد خدمات ایزوگام اشاره میکنیم :

 • ایرانیت و انواع پوشش های کاذب
 • اجرای ایزوگام پشت بام ها
 • فندانسیون و پی ساختمان
 • استخر شنا و پرورش ماهی
 • مخازن آب
 • کانال های آبیاری و توزیع آب ( نصب ایزوگام در تهران )
 • تونل ها و دیوار
 • باند فرودگاه ها
 • ایزوگام با نصب در سدها
 • منابع تصفیه آب
 • مرغداری ها و دامداری ها

ایزوگام های مورد استفاده شرکت بهترین نوع ایزوگام در تهران

اجرای ایزوگام های مورد استفاده شرکت ایزوگام پارسیان از نوع دولایه فویلدار و بدون فویل همراه با وزن استاندارد بین 37 الی 40 کیلو گرم و همچنین ضخامت 3.5 الی 4 میلیمتر می باشد . پیشنهاد ما برای اکثر مشتریانی که با ما تماس میگیرند،استفاده از ایزوگام فویلدار برای سازه و یا سطح مورد نظرشان می باشد،زیرا این نوع ایزوگام دوام بالاتری نسبت به نوع بدون فویل خود دارد .

نصب ایزوگام در تهران

خدمات اجرای ایزوگام و قیمت ایزوگام با نصب

خدمات اجرای ایزوگام در تهران ، اجرا و نصب ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت در تمامی مناطق تهران و حومه بدون هزینه ی اضافی و دیگر هزینه ها می باشد.

از جمله این خدمات به  شرح زیر است :

 1. قیمت ایزوگام با نصب و اجرا
 2. اجرای ایزوگام فویلدار و بدو فویل
 3. اجرای قیرگونی تک لایه و دولایه
 4. اجرای قیر کشی سطوح
 5. اجرای آسفالت محوطه
 6. اجرای آسفالت پشت بام
 7. اجرای لکه گیری ایزوگام

نحوه تولید خدمات ایزوگام و اجرای ایزوگام با نصب

در تولید ایزوگام با توجه به اینکه ایزوگامی که قرار است تولید شود از نوع تک لایه است یا دولایه ، تیشو و پلی آستر وارد تشتک قیر میگردد و همچنین با مواد پلیمری آغشته میشود،بعد از آن ضخامت تنظیم شده توسط مجرای خروجی تعبیه شده در بالای تشتک قیر ، ایزوگام را با ضخامت استاندارد وارد مرحله ی بعدی که اضافه شدن ورق آلومینیوم ( فویل ) ، به لایه آغشته شده از مواد پلیمری و سپس به حوض آب وارد میگردد ، لایه بعد از طی حوض آب و عبور از غلتکها سرد میشود. تولید اجرای ایزوگام در تهران تولید نمیشود و اکثر کارخانه های تولید ایزوگام در شهرک صنعتی می باشند .

در مرحله بعد پلاستیک پشت ایزوگام به آن اضافه میشود ( که این پلاستیک در نصب ایزوگام در زیر کار قرار میگیرد )و ایزوگام وارد آسانسور ذخیره سازی  میگردد . در این مرحله فن های خشک کننده عملیات خشک کردن ایزوگام را انجام میدهند ، و در پایان ایزوگام وارد رول کننده میشود و به طول ده متر دور میله ای مخروطی شکل  بعد از رول شدن بریده و به بیرون از دستگاه برای انتقال به انبار فرستاده میشود. ایزوگام با نصب را پس از تولید ایزوگام و رسیدن ایزوگام به دست نمایندگی ایزوگام را می توان انجام داد.

بهترین نوع ایزوگام دلیجان و قیمت ایزوگام در تهران

امروزه ایزوگام های متفاوتی با نام های گونا گون تولید و روانه بازار میشود و کار را برای مشتریان برای انتخاب خدمات ایزوگام دلیجان با کیفیت خوب را سخت کرده است ، بهترین ایزوگام دلیجان به ایزوگامی گفته میشود که از نوع دولایه و رعایت اصول استاندارد در تولید آن اعمال شده باشد . برای تشخیص ایزوگام مرغوب بهتر است از افراد با تجربه استفاده کرد ، زیرا در غیر این صورت ایزوگام بی کیفیت را خریداری و در آینده هزینه های اضافی پرداخت خواهید کرد.

قیمت ایزوگام با نصب با توجه به نوع ایزوگام متفاوت می باشد که هر چه ایزوگام مصرفی مرغوب تر و استاندارد عالی داشته باشد ، قیمت ایزوگام با اجرای آن نیز بیشتر خواهد بود.

نصاب ایزوگام در تهران

نصاب ایزوگام در تهران و حومه یک از مهم ترین موارد در داشتن کاری با کیفیت می باشد ، اگر نصاب ایزوگام کار خود را به خوبی انجام نداده و نصب ایزوگام به صورت استاندارد را به خوبی انجام ندهد حتی بهترین نوع ایزوگام را نیز دچار مشکل خواهد کرد.

نصاب ایزوگام باید با تجربه و در حین انجام کار بتواند اجرای ایزوگام با نصب را به خوبی و کاملا استاندارد نصب کند که تمام این موارد به تجربه آن در نصب ایزوگام می باشد.

قیمت ایزوگام در تهران و خدمات ایزوگام

اجرای ایزوگام در تهران و حتی دیگر شهرستانها توانسته به خوبی جای روش های قدیمی اجرای ایزوگام را بگیرد ، البته روش های قدیمی همچنان پا برجا هستند ولی ایزوگام هم به صرفه و هم با دوام تقریبی ده ساله نیز می باشد.

قیمت نصب ایزوگام با نصب همانطور که گفته شد به متراژ مصرفی ایزوگام ، یعنی قیمت متراژ های بالا کمی ارزان تر از قیمت متراژ های پایین می باشد و همچنین گزینه دیگر ایزوگام مورد استفاده نیز در این امر دخیل می باشد.

نحوه محاسبه قیمت هر متر ایزوگام

قیمت هر متر ایزوگام در تهران یا به طور کلی نحوه محاسبه قیمت نهایی نصب ایزوگام به این صورت می باشد که ابتدا پس از انتخاب نوع اجرای ایزوگام مصرفی و توافق قیمت با کارفرما ، محاسبه متراژ مصرفی خدمات ایزوگام با توجه به رول های استفاده شده در حین انجام کار می باشد ، به این صورت که در صورت که ده رول در پشت بام یا سازه ای استفاده شود معادل 100 متر مربع می باشد .

در پایان برای محاسبه قیمت کلی ایزوگام ، قیمت هر متر ایزوگام که توافق شده بود را در متراژ مصرفی ضرب می نماییم و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

قیمت روز هر متر ایزوگام , قیمت ایزوگام با نصب

برای اطلاع از قیمت روز هر متر ایزوگام می توانید در هر روز در هفته حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید ، شرکت خدمات ایزوگام پارسیان پاسخگوی تمام مشتریان در هر ساعت در روز می باشد . جهت کسب اطلاع از قیمت با شماره موجود در سایت تماس حاصل فرمایید و هر سوالی که در ذهنتان وجود دارد را به راحتی از کارشناسان ما بپرسید ، به صورت کاملا رایگان .

اجرای ایزوگام - خدمات ایزوگام

فصل مناسب اجرای ایزوگام

برای قیمت ایزوگام در تهران شاید برای برخی از مشتریان ما این سوال بوجود بیاید که اجرای ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای اجرای ایزوگام تعیین نشده و کاملا هم این امر درست می باشد . نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد به گونه ای که بیش از ده سال عمر کند در اصل مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید نوع ایزوگام انتخابی و نصاب نصب ایزوگام حرفه ای است.

 خدمات ایزوگام با نصب در تهران و حومه

خدمات ایزوگام با نصب موضوع بسیار مهمی می باشد که در مرحله اول انتخاب ایزوگام باید انجام پذیرد . خدمات نصب ایزوگام در تهران علاوه بر تخصص به تجربه بالا نیز مورد نیاز است که ختما باید به این موضوع توجه نمود که عامل مهمی در عرصه ایزوگام با نصب می باشد.

برای بهره بردن از خدمات ایزوگام عالی دو موضوع حائز اهمیت است : یکی انتخاب ایزوگام دلیجان بسیار با کیفیت و درجه یک است که باید حتما توسط افراد با تجربه و متخصص این حرفه انجام پذیرد ، زیرا به دلیل وجود ایزوگام دلیجان در نام های مختلف افراد متخصص ایزوگام مرغوب را شناسایی و به مشتری معرفی می نمایند.

موضوع دوم که مهم تر از اولی است ، نصاب اجرای ایزوگام حرفه ای می باشد که باید تجربه کافی را داشته باشد که در آینده ضرری به کارفرما وارد نشود و اجرای ایزوگام عمر مفید خود را طی کند .

فواید اجرای ایزوگام با نصب نسبت به روش های قدیمی

 1. اجرای ایزوگام در تهران یا دیگر شهر ها نیازی به غلتک و دیگر وسایل در روش های قدیمی ندارد .
 2. در هنگام اجرا به محیط زیست آسیبی وارد نمی کند .
 3. قیمت هر متر ایزوگام بسیار مقرون بصرفه می باشد.
 4. در مواقع بارش برف نیازی به برف روبی ندارد .
 5. در دمای سازه در سرما و گرما موثر است .
 6. خدمات نصب ایزوگام سریع تر از دیگر روش ها انجام میشود .
 7. اجرای آن بسیار تمیز می باشد .

نمایندگی ایزوگام توسط ایزوگام پارسیان

ایزوگام پارسیان نمایندگی نصب ایزوگام در تهران و حومه و همچنین در دیگر شهرستانها را دارا می باشد و آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان تهرانی و حومه تهران در اسرع وقت ، به همراه کادری مجرب در نصب و اجرای ایزوگام به صورت استاندارد و حرفه ای توسط نصابان خدمات ایزوگام با تجربه و کار بلد خدمات ایزوگام ، قیرگونی و آسفالت را ارائه می نماید . برای هماهنگی یا مشاوره و بازدید حضوری همین حالا تماس بگیرید .

نمایندگی ایزوگام در تمام مناطق تهران

ایزوگام پارسیان ارائه دهنده خدمت در تمام مناطق تهران از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب تهران کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید ، در کم ترین زمان ممکن نیرو های نصب ایزوگام را برای انجام و یا بازدید برای کار  ارسال می نماییم.

مناسب ترین قیمت ایزوگام با نصب را از ما بخواهید ، سعی ما در این است که بهترین ایزوگام را برای مشتریان با قیمت مناسب اجرا نماییم همراه با ضمانت نامه کتبی.