ایزوگام در اندیشه توسط شرکت ایزوگام پارسیان، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در تهران و حومه. با بهترین قیمت ایزوگام در اندیشه همراه با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی می باشیم. استفاده از بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در ایران توسط تیم اجرای ایزوگام ،ایزوگام پارسیان در کم ترین زمان ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام ،کاری با کیفیت و دوام بالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه می نماید.

قیمت ایزوگام در اندیشه

مناسب ترین قیمت ایزوگام در اندیشه با استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه در اسرع وقت. قیمت ایزوگام در اندیشه با توجه به نوع ایزوگام مصرفی در نصب ایزوگام متفاوت می باشد و همچنین به متراژ مصرفی در کار انجام شده نیز بستگی دارد و طبق رول مصرفی ایزوگام محاسبه می شود، به این صورت که هر رول ایزوگام برابر با ده متر مربع(یک متر در ده متر) می باشد. برای مثال اگر ده رول ایزوگام در کاری مصرف شود معادل صد متر مربع می باشد و قیمت ایزوگام در متراژ مصرفی اجرای ایزوگام ضرب می شود و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام در اندیشه با نصب تماس حاصل فرمایید.*پاسخگویی تمام وقت*

مشاوره قیمت و هماهنگی بازدید کار به صورت رایگان

تلفن تماس:09197033050

نصب ایزوگام در اندیشه

 مشتریان عزیز در اندیشه بعد از اجرای ایزوگام مراقب باشند که اشیاء نوک تیز یا هر وسیله ی دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیاز به لکه گیری، در صورت نم زدگی پشت بام پیدا خواهد کرد. شرکت سینا بام از همان ابتدای تاسیس با راه اندازی آزمایشگاههای مجهز و با بکارگیری تکنولوژی روز اروپا ،همچنین استفاده از دانش فنی نیروهای متخصص داخلی و دانشگاهی توانست پیشرفت های بسیار زیادی را در زمینه تولید عایق رطوبتی و بهبود کیفیت این محصول را بدست آورد در نتیجه حاصل تلاشهای بی وقفه مجموعه سینا بام دلیجان در قالب دریافت استاندارد ملی ایران و افتخارات بین المللی جلوه نمود. متراژ کار انجام شده با توجه به مصرف رول ایزوگام محاسبه می شود برای مثال پشت بامی متراژ تقریبی هشتاد متر را دارد، برای این کار تقریبا ده رول ایزوگام فرستاده میشود که یعنی صد متر مربع (1 متر در 10 متر) سپس بعد از اتمام کار یک ایزوگام باقی می ماند که معادل نود متر مربع می باشد.

موارد کاربرد ایزوگام

زمانی کاربرد دارد که امکان استفاده از کانال بتنی میسر نباشد در این روش با خاکبرداری و ایجاد کانال مصنوعی اقدام به ایجاد آبراه نموده سپس با پهن نمودن ژئوممبران در این آبراه خاکی و اتصال لایه‌های آن عمل انتقال آب انجام می‌شود. این روش به دلیل شکاف ناشی از کشش دارای پایینترین راندمان می‌باشد و در نهایت برای مسیرهای کوتاه مناسب می‌باشد. عایق کاری کانالهای آبیاری به منظور کاهش هدر رفت آب همچنین افزایش ضریب اطمینان و بالا بردن طول عمر کانال، دارای اهمیت فراوانی می‌باشد. سرمایه گذار صنعت عایق کاری برای احداث کارخانه تولید ایزوگام و راه اندازی خط تولید آن بعد از خرید زمین ،ساخت سوله و طراحی مکان قرارگیری کوره‌های پخت به منابع و دستگاههای زیر جهت راه اندازی و تولید ایزوگام نیاز دارد. ماده اصلی در تولید این نوع ایزوگام، قیر دمیده است و آن را با نام اختصاری BOF در بازار عایق رطوبتی می‌شناسند.قیمت ایزوگام دمیده نسبت به پلیمری پایین‌تر است و نیز کیفیت این عایق ضعیف و عمر کم‌تری دارد.

در زیر به برخی از موارد کاربرد ایزوگام در اندیشه اشاره می کنیم:

پشت بام

سرویس بهداشتی

استخر

پل ها

پی ساختمان ( ایزوگام در اندیشه )

سقف های ایرانیت(فلزی و سیمان)

مخازن

دیوار

مرغداری ها و دامداری ها

ایزوگام در اندیشه

چه فصلی مناسب نصب ایزوگام

شاید برای برخی از مشتریان در اندیشه این سوال بوجود بیاید که نصب ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام در اندیشه تعیین نشد و کاملا هم این امر درست می باشد نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد به گونه ای که بیش از ده سال عمر کند در اصل مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید نوع ایزوگام انتخابی و نصاب ایزوگام حرفه ای است. بحث عایق کاری مکانهایی مانند حمام و توالت که احتمال ریزش و تجمع آب در کف آن بسیار است امری ضروری می‌باشد. معمولا برای عایق کاری سرویس‌های بهداشتی از قیرگونی به دلیل چسبندگی و ضخامت زیاد آن استفاده می‌شود. اما گاهی اوقات کارفرما بدین منظور که قیمت ایزوگام از قیر گونی پایین تر است، روش نصب ایزوگام را برای عایق کاری سرویس‌ها ترجیح می‌دهد. قیری است که در حالت معمولی به حالت جامد و سخت می‌باشد و از دمیدن هوای گرم به مازوتی که وارد برج تقطیر شده و پس از عمل بسپارش، در مرحله آخر عمل تصفیه بوجود می‌آید. همچنین قیرتولید شده با این روش نیاز به افزایش هیچ ماده‌ای دیگری ندارد و مستقیما” وارد دستگاه خط تولید ایزوگام می‌گردد .مواد قیر به دلیل دمیدن هوای داغ پلیمر شده و خاصیت الاستیکی پیدا می‌کنند. در این فرآیند، هوای داغ با دمای بین 200 تا 400درجه سانتی‌گراد توسط لوله‌های سوراخ‌داری که به محفظه حاوی مازوت متصل است دمیده می‌شود. در اثر انجام این فرآیند شیمیایی، اتم‌های هیدروژن موجود در مولکول‌های هیدروکربورهای قیر، با اکسیژن هوا ترکیب می‌شود و با تشکیل آب، عمل بسپارش اتفاق می‌افتد. این نوع قیر بیشتر در ساختن ورق‌های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد علامت اختصاری قیر دمیده R می‌باشد .

این دو عامل باعث ایجاد کاری با کیفیت در هر فصلی از سال می شود و این سوال اشتباهی است که در ذهن مشتریان عزیز شکل میگیرد و حق هم دارند زیرا انجام کاری با کیفیت مطلوب خواسته ی هر مشتری می باشد و می توانند در راستای این هر سوالی که داشته باشند را از کسی یا تیمی که قرار است برایشان این کار را انجام دهد بپرسند و به جواب درست و اطمینان خاطر برسند.در نتیجه انجام ایزوگام در تمام فصل های سال در اندیشه امکان پذیر است.

خدمات ایزوگام در اندیشه

خدمات ایزوگام پارسیان در اندیشه : اجرا و نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تمام مناطق تهران و حومه همراه با ضمانت و بیمه.

اجرا و نصب ایزوگام

 

اجرای قیر کشی انواع سطح

اجرای آسفالت محوطه و پشت بام

قیمت مناسب ایزوگام درجه یک

ایزوگام مصرفی شرکت

تمام ایزوگام های مصرفی ما در اندیشه از نوع دولایه و همراه با روکش فویلدار و بدون فویل می باشد که انتخاب این نوع ایزوگام به عهده ی مشتری می باشد. معمولا در تمامی سطح ها از ایزوگام فویلدار استفاده می شود و این نوع ایزوگام در انواع سطح ها قابل استفاده می باشد. اکثر کسانی که قصد ایزوگام و عایق کاری ساختمان خود را دارند ترجیح می دهند از ایزوگام های تولیدی استان دلیجان استفاده کنند اما آیا شرکتهای نصب ایزوگام و عایق رطوبتی هم قصد عایق کاریبا بهترین ایزوگام تولیدی در دلیجان را دارند.بدین منظور شرکت ایزوگام پارسیان در طی مقالات متعدد به معرفی برترین ایزوگام های دلیجان از نظر کیفیت تولیدی پرداخته تا گام کوچکی را در راهنمایی همشهریان عزیز بردارد. یکی از مهمترین و با کیفیت ترین شرکتهای تولید ایزوگام در دلیجان،ایزوگام سینا بام می باشد .شرکت سینا بام مرکز تولید ایزوگام صادراتی و مرغوب است که ایزوگام های تولید شده در این شرکت از جمله بهترین نوع ایزوگام می باشد و باعث شهرت آن در ناحیه قطب صنعتی بو علی استان دلیجان شده است.همچنین این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مشتقات پلیمری با بیش از دو دهه سابقه تولید در ایران می باشد.

ایزوگام در اندیشه از نوع فویلدار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از این قابلیت ها نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا بعد از اتمام برف و نمایان شدن نور خورشید فویل ایزوگام باعث میشود نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که باعث ذوب شدن برف نیز می شود، از دیگر ویژگی های ایزوگام فویلدار در اندیشه ، جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان،ایزوگام فویلدار در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را گرم تر و در تابستان چند درجه خنک تر حفظ می کند.