نمایندگی و قیمت اجرا و نصب ایزوگام در تهرانپارس


قیمت اجرا و نصب ایزوگام بام گستر دلیجان

قیمت اجرا و نصب ایزوگام در تهران

قیمت اجرا و نصب ایزوگام و قیرگونی

قیمت اجرا و نصب ایزوگام درجه یک

قیمت اجرا و نصب ایزوگام فویلدار

قیمت اجرا و نصب ایزوگام بهترین برند

قیمت اجرا و نصب ایزوگام شرق دلیجان

جهت مشاوره و هماهنگی قیمت و بازدید تماس بگیرید.

              تماس:    09197033050

ایزوگام پارسیان استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه همراه با کادری مجرب و حرفه ای در نصب و اجرا ایزوگام.قیمت ایزوگام با توجه به نوع ایزوگام مصرفی متفاوت است که این امر به دلیل مواد استفاده شده در تولید ایزوگام مورد نظر می باشد که در قیمت نهایی آن تاثیر گذار است. متراژ کار انجام شده با توجه به مصرف رول ایزوگام محاسبه می شود برای مثال پشت بامی متراژ تقریبی هشتاد متر را دارد، برای این کار تقریبا ده رول ایزوگام فرستاده میشود که یعنی صد متر مربع (1 متر در 10 متر) سپس بعد از اتمام کار یک ایزوگام باقی می ماند که معادل نود متر مربع می باشد، این متراژ مصرفی ضرب در قیمت ایزوگام می شود و در نهایت قیمت نهایی کار محاسبه میشود. شاید برای برخی از مشتریان این سوال بوجود بیاید که چه فصلی مناسب نصب ایزوگام می باشد که ایزوگام به بهترین شکل انجام شود؟ در اصل نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان بهترین اجرای ایزوگام را داشته و کاری با دوام و کیفیت بالا به مشتریان تحویل داد.اگر اصول نصب ایزوگام به صورت استاندارد در هنگام اجرا رعایت شود این باعث میشود که در تمام فصل های سال ایزوگام با نصب درجه یک برای مشتری انجام میشود. تمامی ایزوگام های مصرفی شرکت ایزوگام پارسیان از نوع دولایه و فویلدار می باشند و همراه با نشان استاندارد ایران برای مشتریان انجام میشود. ایزوگام نوعی عایق رطوبتی پیش ساخته است که از فرآورده های نفتی بدست می آید،کاربرد ایزوگام برای عایق بندی انواع سطوح از جمله:پشت بام، سرویس بهداشتی، استخر، دیوار و… کار آمد است و برای تمام سطح های نیازمند عایق بندی به کار می رود. طبق استاندارد عایق رطوبتی ایران این عایقها به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: عایق رطوبتی پیش ساخته مخصوص پی ساختمان ( ایزوگام پی )
عایق رطوبتی پیش ساخته مخصوص سطوح خارجی مانند بدنه و پشت بام ( ایزوگام بام) برای اجرای ایزوگام پی ساختمان ابتدا همانند شکل بالا سطح پی را قیر اندود نموده و پس از نصب عایق کاملاً دور لبه‌ها به وسیله کاردک مخصوص جوشکاری می‌گردد. نکته: برای عایق کردن پی به دلیل اهمیت آن از ایزوگام استاندارد ترجیحا ایزوگام دلیجان و از نوع ساده (بدون فویل) آن استفاده کنید. پودر تالک مصرفی در صنایع عایق کاری جهت تولید پوشش بام دارای مشخصات زیر می‌باشد. مش: مشخصه ابعاد دانه بندی پودر تالک می‌باشد اندازه مش تالک مورد استفاده برای پایداری پوشش بام کلی 100 درصد کمتر از 80 مش و یا 40 درصد کمتر از 200 مش می‌باشد. رنگ و عیار: به طور کلی از تالک روشن و دارای عیار پایین در صنعت تولید ایزوگام استفاده می‌شود. اش: اش نشانه درصد خلوص پودر تالک می‌باشد و عموما در ایزوگام از پودر تالک با اش پایین (درجه خلوص کم )استفاده می‌گردد. همچنین به غیر از استفاده در صنایع تولید ایزوگام دلیجان از پودر تالک در صنایع سد سازی ، رنگ سازی ، لعاب ،ریخته گری ،ساختمان سازی ،سیم و کابل ، خوراک دام و طیور ، لاستیک سازی ،فیلر پلاستیک ، چاه ارت و انواع آجر نسوزها استفاده فراوان می‌شود. شرکت بام گستر با تاسیس مرکز سمانه دلیجان و دبیرستان نمونه دولتی بهشت علاه بر فعالیت تولیدی عایق رطوبتی در زمینه فرهنگی نیز دارای سابقه درخشان می‌باشد همچنین به دلیل مناسب بودن قیمت ایزوگام تولیدی و دارا بودن نماینده‌های نصب و فروش ایزوگام در سرتاسر کشور جایگاه مناسبی در بین مشتریان و مصرف کنندگان عایق رطوبتی دارد. دریافت نشان استاندارد ملی ایران در سال 1380، دارای گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد( 2000 :ISO 9001 ) در سال 1380،  یکی از بزرگترین تولید کنندگان عایقهای رطوبتی نوع A درایران، نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE، صادر کننده نمونه سال 1392، ماده اصلی در تولید این نوع ایزوگام قیرخالص معروف به 70*60 می‌باشد که در طبقه بندی انواع قیر موجود در بازار بهترین نوع آن می‌باشد.

ایزوگام در تهرانپارس

همچنین قیمت ایزوگام پلیمری به دلیل استفاده از این نوع قیر و همچنین کیفیت تیشو و فویل در مقایسه با ایزوگام دمیده بالاتر است. قیر خالص 70*60 از پالایش نفت خام استخراج شده از دکلهای نفتی به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن آن در پالایشگاه‌های تولید قیر، بنزین، حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغنهای سبک آن در برجهای تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است .عایق رطوبتی تولیدی با این قیر مناسب برای آب‌بندی بام با پوشش آسفالت ،سیمان و موزاییک می‌باشد. شرکت تولیدی صنعتی شرق مشهد به شماره ثبت 6736 اداره ثبت شرکتهای خراسان رضوی در سال 1369 با هدف تولید انواع عایقهای رطوبتی(ایزوگام) مطابق با استانداردهای روز دنیا و با اخذ مجوز از وزارت صنعت و معدن و تجارت تاسیس گردید و از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از پرسنل مجرب ، ماشین آلات جدید و همچنین بکارگیری کارشناسان علوم شیمی بر هدف آسایش و جلب رضایت مصرف کننده متمرکز بوده است. برای داشتن کاری با کیفیت بالا دو مورد حائز اهیمت است: یکی استفاده از ایزوگام درجه یک که این عامل را باید به افراد با تجربه سپرد تا ایزوگام عالی را برای شما انتخاب کنند برای افراد مبتدی کمی سخت است که بخواهند ایزوگام خوب را تشخیص دهند. یکی از نشانه های ایزوگام عالی وجود علامت استاندارد بر روی ایزوگام مورد نظر می باشد.مورد دوم نصاب ایزوگام حرفه ای و کار بلد می باشد، نصاب ایزوگام باید تسلط کامل بر اجرای ایزوگام را داشته باشد تا بنواند ایزوگام را به صورت کاملا استاندارد اجرا کند که در آینده ی نزدیک دچار مشکل نشود و کاملا اصولی ایزوگام را نصب و به کارفرما تحویل دهد. با رعایت این دو مورد قطعا کاری با کیفیت بالا و دوام عالی خواهید داشت که حداقل ده سال عمر خواهد کرد. امروزه ایزوگام های متنوعی تولید و به بازار ارائه می شوند که انتخاب ایزوگام خوب از بین آن ها کار را سخته کرده در زیر به برخی از ایزوگام های خوب اشاره می نماییم: ایزوگام سایبان شرق دلیجان, ایزوگام بام گستر تهران, ایزوگام بام گستر دلیجان, ایزوگام غرب گستر شفق دلیجان, ایزوگام مرجان دلیجان, ایزوگام پشم شیشه ایران, ایزوگام سراپوش دلیجان و… .