ایزوگام در پرند توسط شرکت ایزوگام پارسیان، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در تهران و حومه. با بهترین قیمت ایزوگام در پرند همراه با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی می باشیم. استفاده از بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در ایران توسط تیم اجرای ایزوگام ،ایزوگام پارسیان در کم ترین زمان ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام ،کاری با کیفیت و دوام بالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه می نماید.

قیمت ایزوگام در پرند

مناسب ترین قیمت ایزوگام در پرند با استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه در اسرع وقت. قیمت ایزوگام در پرند با توجه به نوع ایزوگام مصرفی در نصب ایزوگام متفاوت می باشد و همچنین به متراژ مصرفی در کار انجام شده نیز بستگی دارد و طبق رول مصرفی ایزوگام محاسبه می شود، به این صورت که هر رول ایزوگام برابر با ده متر مربع(یک متر در ده متر) می باشد. برای مثال اگر ده رول ایزوگام در کاری مصرف شود معادل صد متر مربع می باشد و قیمت ایزوگام در متراژ مصرفی اجرای ایزوگام ضرب می شود و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام در پرند با نصب تماس حاصل فرمایید.*پاسخگویی تمام وقت*

مشاوره قیمت و هماهنگی بازدید کار به صورت رایگان

تلفن تماس:09197033050

نصب ایزوگام در پرند

 مشتریان عزیز در پرند بعد از اجرای ایزوگام مراقب باشند که اشیاء نوک تیز یا هر وسیله ی دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیاز به لکه گیری، در صورت نم زدگی پشت بام پیدا خواهد کرد. مقاومت استثنایی در مقابل کشش(طولی و عرضی) .مقاومت بالا در مقابل پاره گی(طولی و عرضی) .مقاومت بالا در مقابل خستگی یا پیری .مقاومت بسیار بالا در مقابل لایه لایه شدن. مقاومت بالا در مقابل سوراخ شدن پس از نصب ایزوگام. مقاومت بالا در مقابل ضربه. مقاومت بالا در مقابل مواد شیمیایی. چسبندگی بسیار بالا هنگام اجرای ایزوگام. به علت نوع تولید و حذف مراحل فیتیله، نخ و بافت قیمت ایزوگام تولیدی با این محصول پایین تر از ایزوگام تولیدی با تیشو یا پلی استر است. رنگ پذیری فوق العاده. هماهنگی در اتصال از طریق چسبها با پایه‌های مختلف. قابلیت جذب انواع محلولهای نانو از جمله: ضد حریق، انتی باکتریال و …. .

ایزوگام در پرند

موارد کاربرد ایزوگام

 به عنوان یک بسترقوی بامقاومت کششی واستحکام بسیار بالا در تولید ایزوگام است. در حال حاضر در کشورهای اروپائی و آمریکا روش قبلی تیشو و پلی استر معمولی به علت پایین بودن مقاومت کششی و مسئله زیست محیطی در دنیا کاملا” منسوخ شده و اسپانباند به عنوان یکی ازقویترین مواد مهندسی موردمصرف در عایق رطوبتی که تاکنون در دنیاشناخته شده جایگزین روش قبلی گردیده و با مقاومت و استحکام بالایی که ایجاد می‌کند، عمر ایزوگام را به چندین برابر افزایش می‌دهد. هزینه مالی برای احداث هر پل بسیار سنگین می‌باشد. اهمیت ویژه پل‌ها در شبکه حمل ونقل به لحاظ رفت وآمد شهری تعمیر و نگهداری پل‌ها بسیار پیچیده و هزینه بر می‌باشد. در این مقاله انواع روشهای عایق کاری پل‌ها و روش‌های اجرا به طور خلاصه مطرح می‌شود . روش قیرگونی به طور مفصل معرفی شده و ضمن بررسی شرایط و محدودیت‌های آن، تجهیزات ونیروی انسانی مورد نیازبرای کاربرد این روش مطرح می‌گردد. همچنین مسائل کلیدی در مورد اجرای ایزوگام مطرح می‌گردد.

در زیر به برخی از موارد کاربرد ایزوگام در پرند اشاره می کنیم:

پشت بام

سرویس بهداشتی

استخر

پل ها

پی ساختمان ( ایزوگام درپرند )

سقف های ایرانیت(فلزی و سیمان)

مخازن

دیوار

مرغداری ها و دامداری ها

چه فصلی مناسب نصب ایزوگام

شاید برای برخی از مشتریان در پرند این سوال بوجود بیاید که نصب ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام در پرند تعیین نشد و کاملا هم این امر درست می باشد . ذخیره آب باران در زمستان و استفاده از آن برای مصارف کشاورزی در فصل تابستان، ایجاد دریاچه مصنوعی برای پرورش آبزیانی مانند ماهی، میگو و … همچنین پرورش طیور مانند اردک، غاز و غیره… ، ایزولاسیون تونلها، سدها و کانالهای انتقال آب با استفاده از این محصول، احداث استخر برای ورزشهای آبی مانند شنا، قایقرانی و اسکی روی آب، احداث تصفیه خانه‌های صنعتی برای جلوگیری از ورود پساب و فاضلاب به سفره‌های زیر زمینی، دارای مزایای زیست محیطی فراوانی از لحاظ مواد تشکیل دهنده می‌باشد همچنین در برابر دمای 45- درجه الی 75+ درجه سانتی گراد مقاوم می‌باشد.

در نتیجه انجام ایزوگام در تمام فصل های سال در پرند امکان پذیر است. تنها در صورتی قادر به انجام کار نخواهیم بود که در روز اجرای ایزوگام ، بارندگی باران یا برف را شاهد باشیم که در این روز انجام کار صورت نمی پذیرد و به روزهای بعد انتقال پیدا می کند که مقداری سطح نصب ایزوگام خشک شده و ایزوگام به خوبی روی آن نصب شود.

خدمات ایزوگام در پرند

خدمات ایزوگام پارسیان در پرند : اجرا و نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تمام مناطق تهران و حومه همراه با ضمانت و بیمه.

اجرا و نصب ایزوگام

اجرای قیر کشی انواع سطح

اجرای آسفالت محوطه و پشت بام

قیمت مناسب ایزوگام درجه یک

ایزوگام مصرفی شرکت

تمام ایزوگام های مصرفی ما در پرند از نوع دولایه و همراه با روکش فویلدار و بدون فویل می باشد که انتخاب این نوع ایزوگام به عهده ی مشتری می باشد. معمولا در تمامی سطح ها از ایزوگام فویلدار استفاده می شود و این نوع ایزوگام در انواع سطح ها قابل استفاده می باشد.

ایزوگام در پرند از نوع فویلدار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از این قابلیت ها نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا بعد از اتمام برف و نمایان شدن نور خورشید فویل ایزوگام باعث میشود نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که باعث ذوب شدن برف نیز می شود، از دیگر ویژگی های ایزوگام فویلدار در پرند ، جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان،ایزوگام فویلدار در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را گرم تر و در تابستان چند درجه خنک تر حفظ می کند. مانند نصب ایزوگام دارای اجرای سریع می‌باشد که به طور متوسط در هر روز بیش از 2000 متر مربع با توجه به شرایط پروژه قابل نصب و اجرا می‌باشد. اقتصادی و مقرون به صرفه نسبت به سیمان یا بتن می‌باشد همچنین مانع ورود شوری زمین به آب می‌شود. مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله، اشعه ماورای بنفش، باکتری‌ها، جلبکها، آتش سوزی، اسیدها و بازها دارد. دارای انعطاف پذیری بالایی در کنجها، قوسها و سطوح نا‌صاف می‌باشد. ژئوممبران به عنوان عضوی از محصولات عایق کاری از لحاظ مواد اولیه نیز به ژئوممبران پلي اتيلني یا ژئوممبران PVC تقسیم بندی می‌شود. مقاوم در مقابل جذب آب و حلال، مقاومت حرارتی بالا که باعث ثبات ابعادی در دماهای بالا می‌شود. اسپان باند PET بر خلاف ایپانباند PP (پلی پرو پیلن)در مقابل اشعه گاما مقاوم می‌باشد. انعطاف پذیری در دماهای پایین .