ایزوگام در کرج توسط شرکت ایزوگام پارسیان، ارائه دهنده خدمات اجرا و نصب ایزوگام در تهران و حومه. با بهترین قیمت ایزوگام در کرج همراه با کادری مجرب و با تجربه در خدمت تمامی مشتریان گرامی می باشیم. استفاده از بهترین برندهای ایزوگام تولید شده در ایران توسط تیم اجرای ایزوگام ،ایزوگام پارسیان در کم ترین زمان ممکن و به بهترین نحو با رعایت استاندارد های اجرا و نصب ایزوگام ،کاری با کیفیت و دوام بالا به تمامی مشتریان گرامی ارائه می نماید.

قیمت ایزوگام در کرج

مناسب ترین قیمت ایزوگام در کرج با استفاده از برترین برند های ایزوگام در تهران و حومه در اسرع وقت. قیمت ایزوگام در کرج با توجه به نوع ایزوگام مصرفی در نصب ایزوگام متفاوت می باشد و همچنین به متراژ مصرفی در کار انجام شده نیز بستگی دارد و طبق رول مصرفی ایزوگام محاسبه می شود، به این صورت که هر رول ایزوگام برابر با ده متر مربع(یک متر در ده متر) می باشد. برای مثال اگر ده رول ایزوگام در کاری مصرف شود معادل صد متر مربع می باشد و قیمت ایزوگام در متراژ مصرفی اجرای ایزوگام ضرب می شود و قیمت نهایی کار انجام شده بدست می آید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ایزوگام در کرج با نصب تماس حاصل فرمایید.*پاسخگویی تمام وقت*

مشاوره قیمت و هماهنگی بازدید کار به صورت رایگان

تلفن تماس:09197033050

نصب ایزوگام در کرج

 مشتریان عزیز در کرج بعد از اجرای ایزوگام مراقب باشند که اشیاء نوک تیز یا هر وسیله ی دیگری به ایزوگام نصب شده آسیب نرساند که در غیر این صورت عمر ایزوگام کاهش پیدا کرده و نیاز به لکه گیری، در صورت نم زدگی پشت بام پیدا خواهد کرد.

موارد کاربرد ایزوگام

ماندگاری بیش از 15 سال پس از اجرا توسط نصاب ایزوگام را دارا می‌باشد. دارای انعطاف پذیری بالایی در سرما (تا دمای 5- درجه ) و گرما ( تا دمای 100 درجه ) می‌باشد. این ایزوگام به دلیل استفاده از قیر خالص دارای وزن مناسب بوده و از ایجاد بار اضافی بر روی ساختمان و سازه جلوگیری می‌کند. این نوع عایق مطابق استاندارد ملی ایران تولید شده و در گروه عایق رطوبتی نوع A محسوب می‌شود.نکته: اکثر شرکتهای تولید ایزوگام دلیجان از مواد پلیمری با استفاده از قیر خالص 70*60 استفاده می‌کنند که در بازار تولید محصولات عایق کاری با نام اختصاری BPP شناخته می‌شود. محصولات این مجموعه توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیلهای موجود بعنوان یکی از برترین مجموعه‌های تولیدی ایزوگام در کشور قرار بگیرد. و ازطریق 500 نماینده فعال در زمینه فروش ونصب ایزوگام در سراسر کشور جوابگوی نیاز مشتریان باشد. شرکت ایزوگام پارسیان با هدف تامین محصولات مورد نیاز مشتریان و کاهش هزینه‌های حمل در مناطق مختلف کشور اقدام به تاسیس واحد مشهدبرای شرق و شمال شرقی کشور ،واحدتهران برای شمال و شمال غربی کشور همچنین واحد اصفهان برای جنوب و جنوب غربی نموده است.

در زیر به برخی از موارد کاربرد ایزوگام در کرج اشاره می کنیم:

پشت بام

سرویس بهداشتی

استخر

پل ها

پی ساختمان ( ایزوگام در کرج )

سقف های ایرانیت(فلزی و سیمان)

مخازن

دیوار

مرغداری ها و دامداری ها

ایزوگام در کرج

چه فصلی مناسب نصب ایزوگام

شاید برای برخی از مشتریان در کرج این سوال بوجود بیاید که نصب ایزوگام در چه فصلی انجام شود بهتر است؟ و سردر گم هستند که کار خود را باید در چه فصلی انجام دهند که بهتر و با دوام باشد؟ در واقع فصل مشخصی برای نصب ایزوگام در کرج تعیین نشد و کاملا هم این امر درست می باشد نصب ایزوگام در تمامی فصول سال امکان پذیر است و در هر فصلی از سال می توان ایزوگام را به بهترین شکل ممکن نصب و اجرا کرد به گونه ای که بیش از ده سال عمر کند در اصل مهم ترین مسئله ای که باید توجه کنید نوع ایزوگام انتخابی و نصاب ایزوگام حرفه ای است.

این دو عامل باعث ایجاد کاری با کیفیت در هر فصلی از سال می شود و این سوال اشتباهی است که در ذهن مشتریان عزیز شکل میگیرد و حق هم دارند زیرا انجام کاری با کیفیت مطلوب خواسته ی هر مشتری می باشد و می توانند در راستای این هر سوالی که داشته باشند را از کسی یا تیمی که قرار است برایشان این کار را انجام دهد بپرسند و به جواب درست و اطمینان خاطر برسند.در نتیجه انجام ایزوگام در تمام فصل های سال در کرج امکان پذیر است. در کانالهای آبیاری عایقهای مختلفی از جمله ایزوگام و قیرگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر کدام از این پوششها تاثیر متفاوتی بر روی میزان راندمان انتقال آب دارند. هدف از این مقاله مقایسه عایق ایزوگام با دو روش ذکر شده می‌باشد. عایق قیرگونی از آن جهت که دارای چسبندگی، ضخامت و درجه نفوذپذیری بالا در جداره بتن است بهترین پوشش برای جلوگیری از هدر رفت آب و دارای بیشترین راندمان می‌باشد. نکته: هزینه اجرای قیرگونی به دلیل قیر خالص مصرفی و دستمزد بالاتر پرسنل نسبت به نصب ایزوگام یا ژئوممبران بیشتر می‌باشد.دارای بالاترین راندمان بعد از قیر گونی می‌باشد اگر به هنگام ایزولاسیون به نکته زیر توجه شود. نکته: شکل هندسی کانالها عمدتا ذوذنقهای شکل بوده برای اجرای ایزوگام به نحوه صحیح حتما باید مطابق شکل بالا ابتدا سطح بتن قیر اندود شده سپس اقدام به نصب ایزوگام شود،همچنینقیمت ایزوگام نسبت به قیر گونی کمتر می‌باشد.

خدمات ایزوگام در کرج

خدمات ایزوگام پارسیان در کرج : اجرا و نصب ایزوگام، قیرگونی و آسفالت در تمام مناطق تهران و حومه همراه با ضمانت و بیمه.

اجرا و نصب ایزوگام

اجرای قیر کشی انواع سطح

اجرای آسفالت محوطه و پشت بام

قیمت مناسب ایزوگام درجه یک

ایزوگام مصرفی شرکت

تمام ایزوگام های مصرفی ما در کرج از نوع دولایه و همراه با روکش فویلدار و بدون فویل می باشد که انتخاب این نوع ایزوگام به عهده ی مشتری می باشد. معمولا در تمامی سطح ها از ایزوگام فویلدار استفاده می شود و این نوع ایزوگام در انواع سطح ها قابل استفاده می باشد. مجموعه ایزوگام شرق پس از سالها تلاش و مطالهات فنی در زمینه صنعت ایزولاسیون در سال1392 موفق به تولید ایزوگام خود چسب گردید که این اختراع در اداره ثبت اختراعات به شماره57130 به ثبت رسیده است که از مزایای این ایزوگام می‌توان به عدم نیاز به حرارت جهت نصب و همچنین ایمنی بالای آن اشاره کرد. در کشور کم بارانی مانند ایران که بخش بزرگی از آن را مناطق نیمه خشک و خشک فرا گرفته است،موضوع تامین آب و انتقال آن به زمینهای کشاورزی یا صنعتی همواره یکی از مهمترین مشکلات ساکنان این سرزمین بوده است چرا که با ساماندهی آبیاری و ایجاد نظام آبیاری می‌توانستهاند به تولید فرآورده‌های زراعی و باغی بپردازند. کانالهای آبیاری با این هدف طراحی می‌‌شوند که آب مورد نیاز را با حداقل تلفات تامین نمایند کانالهای آبیاری به عنوان یکی از مهم‌ترین بخشهای شبکه آبیاری و زهکشی، نقش موثری در کاهش تلفات و بالابردن راندمان انتقال آب دارند.

ایزوگام در کرج از نوع فویلدار قابلیت های فراوانی دارد که یکی از این قابلیت ها نیاز به برف روبی در زمان بارش برف ندارد زیرا بعد از اتمام برف و نمایان شدن نور خورشید فویل ایزوگام باعث میشود نور را به خود جذب کرده و منعکس کند که باعث ذوب شدن برف نیز می شود، از دیگر ویژگی های ایزوگام فویلدار در کرج ، جلوگیری از اتلاف انرژی در ساختمان،ایزوگام فویلدار در زمستان به میزان چند درجه هوای داخل ساختمان را گرم تر و در تابستان چند درجه خنک تر حفظ می کند.ایزوگام ارزان دلیجان با کیفیت و چسبندگی عالی توام است و بسیار مقرون به صرفه و با طول عمر بالا به فروش می رسد و سال ها دوام می آورد. کارخانه ایزوگام دلیجان از بزرگترین و معتبرترین کارخانه های فعال در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی پلیمری است. تولید ایزوگام ارزان دلیجان با توجه به مواد اولیه مصرفی در این عایق صورت می گیرد و چون تهیه و تامین ایزوگام خوب دلیجان به صورت بی واسطه است قیمت ایزوگام دلیجان برای مصرف کننده مقرون به صرفه است. ارزانترین ایزوگام با کیفیت و دارای چسبندگی عالی و دارای استاندارد ملی ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه توزیع و پخش می گردد و کلیه ضمانت نامه ها هم تحویل می شود. کیفیت و چسبندگی عالی ارزانترین ایزوگام سبب می شود که مصرف کننده از هر حیث خیالی آسوده داشته باشد و نشان استاندارد ملی ایران بیانگر اعتماد و اطمینان شما خواهد بود. ارزانترین ایزوگام به منزله این است که عایق رطوبتی تولید شده بدون واسطه و به صورت مستقیم به فروش می رسد و از درب کارخانه بارگیری و حمل می شود. همچنین تلفات آب ممکن است به دلیل نفوذ آب درشکافها و جداره کانال موجب هدر رفت آن شود و اینجاست که بحث ایزولاسیون کانالهای بتنی مانند نصب ایزوگام ،اجرای قیر گونی یا ژئوممبران اهمیت ویژه ای می‌یابد.